Oglas Prodaje se FIAT 500 hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
FIAT
500
2020-08
2020-06-30
73.370 km
285 kg
1.075 kg
1.360 kg
18. 9. 2024.
7215167
2024-09-17 15:37
2024-09-19 21:28
3,571 m × 1,627 m × 1,488 m
69 k.s. (50.72 kW)
2025-11-30
Stenskott vindruta i synfält. Karosskada vänster tröskel. Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
License number: PUL25G
Manufacture month: elokuu 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 1477, 2867, 4633, 6084 senast 2023-09-27
Tax fee (yearly): 756 SEK
Max pull weight: 2 140 kg
CO2-emission (petrol): 108 g/km
Tax weight: 1 070 kg
1.2
Panoramatak
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified