Oglas Prodaje se Hyundai i20 hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Hyundai
i20
2021-04-21
70.810 km
417 kg
1.233 kg
1.650 kg
17. 9. 2024.
7218778
2024-09-16 16:37
2024-09-19 19:36
4,04 m × 1,775 m × 1,45 m
100 k.s. (73.5 kW)
2025-12-31
Flertal stenskott. Fåtal repor och lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
License number: WXZ70F
Service history: Service utförd vid följande mil: 1835, 3770, 5530 senast 2023-11-07
Tax fee (yearly): 492 SEK
Max pull weight: 1 850 kg
CO2-emission (petrol): 100 g/km
Tax weight: 1 230 kg
Max trailer weight: 1 110 kg
1.0 T-GDi
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified