Oglas Prodaje se Audi A6 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Audi
A6
2012-01-11
171.220 km
555 kg
1.725 kg
2.280 kg
20. 9. 2024.
7219397
2024-09-19 12:48
2024-09-24 19:42
4,926 m × 1,874 m × 1,451 m
177 k.s. (130 kW)
2025-03-31
Spricka i bakljus vänster sida. Dålig linjepassning, Vindruta sliten. 2 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Previous owners: 16
License number: GWW861
Manufacture month: joulukuu 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 3426, 10012, 11362, 12268, 14174, 15556, 16278, 16950 senast 2024-08-15. Kamrem utförd vid (mil):: 16278 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2024-06-25
Tax fee (yearly): 2354 SEK
Max pull weight: 1 220 kg
CO2-emission (diesel): 135 g/km
Tax weight: 1 720 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
2.0 TDI Avant