Oglas Prodaje se Volvo V70 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/67
dužina - 4,85 m, širina - 1,81 m
140 k.s. (103 kW)
benzin
Centralna brava:
Repor, märken och skavanker förekommer
Märken från målarfärg förekommerKända reparationer och lagningar:Kamrem bytt 2023 (256445km)Service:Se kommentar om serviceServicebok:Ja, fysisk servicebokKommentar om service:Servad löpande 1 gång per år (senast i Juni 2023)
Ej servad nu 2024
Dragkrok: Kula
Ant. passagerare: 4
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20240909
Besiktigad till och med: 20251130
Årsskatt: 2692 kr
Årskatt betald t o m: 20250430
Fordonskategori EU: M1
Max släpvagnsvikt: 1800 kg
Sommardäck 195/65R15 (2024)
Vinterdäck dubbade 195/65R15 (2022)
AC Ej testad
Elhissar
Motorvärmare med kupévärmareuttag