Oglas Prodaje se Volvo V90 Cross Country karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
V90 Cross Country
2019-12-04
242290 km
492 kg
1928 kg
2420 kg
19. 6. 2024.
7204864
2024-06-19 15:40
2024-06-25 20:00
4.939 m × 1.903 m × 1.506 m
190 k.s. (140 kW)
2025-01-31
Bromskivor, bromsbelägg fram och bak, slitna.
Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr. Parkeringssensor fram skadad.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Parkeringssensor intryckt. Fälglåsnyckel, saknas.
License number: XBE91J
Manufacture month: november 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 3128, 6122, 9125, 12178, 15436, 19059 senast 2023-05-22 Kamrem utförd vid (mil):: 15436 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2022-09-16
Tax fee (yearly): 3105 SEK
Max pull weight: 1 080 kg
CO2-emission (diesel): 139 g/km
Tax weight: 1 920 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
V90 D4 Cross Country AWD