Oglas Prodaje se Volvo V90 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
V90
2017-06-21
179460 km
427 kg
1833 kg
2260 kg
7212543
2024-07-25 18:03
2024-07-30 21:02
4.936 m × 1.879 m × 1.442 m
2024-11-30
Bromsskivor fram och bak är slitna.
Flertal stenskott och repor. Fåtal lackskador. Fåtal rostangrepp. Fåtal bucklor/dörruppslag.
Klädsel smutsig, fram och bak. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Dålig lukt i bilen. Spår av pälsdjur, päls/lukt. Insynsskydd medföljer ej.
Missljud från drivrem.
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion.
License number: JDB851
Manufacture month: maj 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2091, 4763, 7137, 10124, 17783 senast 2024-05-30
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 240 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
D3