Oglas Prodaje se Container kontejner 20 stopa na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Container kontejner 20 stopa
Container kontejner 20 stopa
Container kontejner 20 stopa slika 2
Container kontejner 20 stopa slika 3
Container kontejner 20 stopa slika 4
Container kontejner 20 stopa slika 5
Container kontejner 20 stopa slika 6
Container kontejner 20 stopa slika 7
Container kontejner 20 stopa slika 8
Container kontejner 20 stopa slika 9
Container kontejner 20 stopa slika 10
Container kontejner 20 stopa slika 11
Container kontejner 20 stopa slika 12
Container kontejner 20 stopa slika 13
Container kontejner 20 stopa slika 14
Container kontejner 20 stopa slika 15
Container kontejner 20 stopa slika 16
Container kontejner 20 stopa slika 17
Container kontejner 20 stopa slika 18
Container kontejner 20 stopa slika 19
Container kontejner 20 stopa slika 20
Container kontejner 20 stopa slika 21
Container kontejner 20 stopa slika 22
Container kontejner 20 stopa slika 23
Container kontejner 20 stopa slika 24
Container kontejner 20 stopa slika 25
Container kontejner 20 stopa slika 26
Container kontejner 20 stopa slika 27
1/27
Godina proizvodnje:  1975
Lokacija:  Švedska Karlstad
Datum objavljivanja:  15. 6. 2024.
Kataloški broj prodavca:  2010250
Datum isteka:  2024-06-19 11:27

Dodatne informacije — Container kontejner 20 stopa

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartKommentar om användning:Använd till förvaringInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Rost, bucklor och slitage förekommer
Golvet lite dåligt i kanten vid öppningen
Längd (m): Ca 12,20
Bredd (m): Ca 2,42
Höjd (m): Ca 2,55
Lyftöglor
Kontejneri 20 stopa
Pronađeno: 197 oglasa