Oglas Prodaje se Subaru XV krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Subaru
XV
2019-12-27
47.680 km
439 kg
1.631 kg
2.070 kg
18. 9. 2024.
7217936
2024-09-17 15:12
2024-09-19 20:04
4,465 m × 1,8 m × 1,595 m
Tip pogona:
pogon na svim točkovima
6,5 l/100 km
2024-12-31
beli, metalik
Torkarblad bakrutan utslitet/skadat. Gummilist skadad. Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal repor och lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
License number: XCC39L
Manufacture month: November 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2969, senast 2022-12-30
Tax fee (yearly): 1196 SEK
Max pull weight: 1 430 kg
CO2-emission (petrol): 149 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Max trailer weight: 1 270 kg
2.0 e-Boxer