Oglas Prodaje se Volkswagen ID.4 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/17
ID.4
2022
2021-08-12
73.280 km
450 kg
2.210 kg
2.660 kg
20. 9. 2024.
7217884
2024-09-19 12:29
2024-09-24 20:38
4,584 m × 1,852 m × 1,622 m
Vazdušni jastuk:
2026-08-31
Fåtal lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Trasiga inredningsdetaljer.
Spricka vindruta utanför synfält.
License number: PEG04A
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 5174 mil. Senast utförd 2023-09-04
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 840 kg
Tax weight: 2 210 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
77kWh
2022
Panoramatak
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car