Oglas Prodaje se Volvo XC60 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
XC60
2016-11-23
182.500 km
584 kg
1.921 kg
2.505 kg
23. 9. 2024.
7219687
2024-09-20 10:09
2024-09-25 19:44
4,644 m × 1,891 m × 1,713 m
Tip pogona:
pogon na svim točkovima
190 k.s. (140 kW)
Signalizacija:
2025-05-31
Flertal stenskott och repor, Fåtal lackskador och bucklor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Läckage från vevhusventilationen. Oljeläckage
License number: YHN738
Manufacture month: listopad 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3269, 6031, 9446, 10552, 12294, 13823, 16573 senast 2023-11-02. Kamrem utförd vid (mil):: 16573 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-11-02
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 1 920 kg
XC60 D4 AWD
Elstol förarplats
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Akustikrutor
Lastpaket
Intellisafe Surround