Oglas Prodaje se Renault Kangoo laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Renault
Kangoo
2017-08-23
101.540 km
507 kg
1.443 kg
1.950 kg
7212357
2024-08-21 15:03
2024-08-26 19:18
4,282 m × 1,829 m × 1,805 m
75 k.s. (55.13 kW)
1.500 cm³
4,3 l/100 km
2025-01-31
Vibrerar vid inbromsning. Bromsbelägg slitna. Bromsar bak, anliggande. Bromsskivor slitna, behöver bytas.
Ytrost motorhuv, Stenskott vindruta i synfält. Ytrost tak, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger bakdörr, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är matt i lacken. Ingrodd smuts. Navkapsel saknas.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Motor, rasslande missljud.
Nyckel/ar. skadad. Torkarblad utslitna fram. Ratt står snett. Hjulvibrationer. Styrled vänster yttre, glapp. Nyckeldosa skadad.
License number: MYN323
Manufacture month: jaanuar 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2597, 5662, 9455 senast 2023-10-06 Kamrem bytt i samband med senaste serivce
Tax fee (yearly): 1155 SEK
Max pull weight: 1 550 kg
CO2-emission (diesel): 112 g/km
Tax weight: 1 950 kg
1.5 dCi Skåp