Oglas Prodaje se Renault Kangoo laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Renault
Kangoo
2019-06-14
82.080 km
380 kg
1.730 kg
2.110 kg
7215047
2024-08-20 15:47
2024-08-25 20:01
4,666 m × 1,829 m × 1,81 m
91 k.s. (66.89 kW)
5,2 l/100 km
Reg-skylt skadad. Plastdetaljer saknas stötfångare bak, Dålig linjepassning höger framskärm, Flertal stenskott, lackskador, bucklor och repor. Flertal rostangrepp. Spår efter tidigare dekor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Sliten inredning. Inredningsdetalj är trasig.
Missljud framvagn ej lokaliserat. Missljud bakvagn ej lokaliserat.
License number: ONB53B
Manufacture month: maaliskuu 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 7923 senast 2024-06-28 Kamrem utförd vid (mil): 7923 Datum Kamremsbyte: 2024-06-28
Tax fee (yearly): 2998 SEK
Max pull weight: 1 390 kg
CO2-emission (diesel): 136 g/km
Tax weight: 2 110 kg
1.5 dCi Maxi skåp