Oglas Prodaje se Ford Transit Custom minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/50
Transit Custom
2016-07-01
129.615 km
2.740 kg
Švedska Karlstad6609 km od vas
19. 9. 2024.
2154913
2024-09-25 10:38
4,972 m × 2,032 m × 1,981 m
105 k.s. (77 kW)
Евро:
Euro 6
Kočnica
ABS:
Centralna brava:
Stenskott
Indikation på Bromsbelägg slitage och i behov av service
Repor och lite rost förekommerService:Se kommentar om serviceServicebok:DigitalKommentar om service:Senaste service: 2023-09-06
Ant. passagerare: 2
Dragkrok: Annan
Skatt/årsavgift: 3501 kr
Årskatt betald t o m: 20250228
Däck: Se bilder
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20231214
Besiktigad till och med: 20250228
Fordonskategori EU: N1
Lastutrymmets längd: 2411 mm
Sommardäck
Vinterdäck 4 st medföljer
Elhissar
Verktygshyllor
Takräcke