Oglas Prodaje se Mercedes-Benz Sprinter minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/101
Sprinter
2019-01-03
343.278 km
2.335 kg
3.500 kg
Danska Tølløse6714 km od vas
19. 9. 2024.
994820
2024-09-25 11:43
6,1 m × 2 m × 2,6 m
Dimenzije karoserije:
3,3 m × 1,78 m × 1,89 m
161 k.s. (118 kW)
Veličina gume:
235/65R16
Kočnica
ABS:
Bemærk!
Reparationsgenstand, kan have flere fejl, end vi har kendskab til / Needs to be repaired/mendedKendte anmærkninger:Starter og kører
Lyser i motorlampe
Stenslag, buler, rust og ridser forekommer
Har periodisk fejl på gearkasse - mærkede ikke noget ved auktionsoprettelse, men forvent reparation
Har ikke været gennemgået yderligere ved auktionsoprettelse - yderligere fejl og mangler kan forekomme
Mere information om nummerplade: Køretøjet bliver afmeldt forinden auktionsluk
Miljøklasse: Euro VI
Læssehjælp med: Maskine
Køretøjsstatus: Registreret
Seneste godkendte syn: 06-01-2023
Antal nøgler: 2
Maks. anhængervægt: 750 kg
Forefindes både registreringsattestens del 1 & 2?
Udstyret med
El-hejs
Fartpilot
Håndfri / Bluetooth
Sædevarme førerside