Oglas Prodaje se Viby Zx210 točak na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Viby Zx210 točak
Viby Zx210 točak
Viby Zx210 točak slika 2
Viby Zx210 točak slika 3
Viby Zx210 točak slika 4
Viby Zx210 točak slika 5
Viby Zx210 točak slika 6
Viby Zx210 točak slika 7
Viby Zx210 točak slika 8
Viby Zx210 točak slika 9
Viby Zx210 točak slika 10
Viby Zx210 točak slika 11
Viby Zx210 točak slika 12
Viby Zx210 točak slika 13
Viby Zx210 točak slika 14
Viby Zx210 točak slika 15
Viby Zx210 točak slika 16
Viby Zx210 točak slika 17
Viby Zx210 točak slika 18
Viby Zx210 točak slika 19
Viby Zx210 točak slika 20
Viby Zx210 točak slika 21
Viby Zx210 točak slika 22
Viby Zx210 točak slika 23
Viby Zx210 točak slika 24
Viby Zx210 točak slika 25
Viby Zx210 točak slika 26
Viby Zx210 točak slika 27
Viby Zx210 točak slika 28
Viby Zx210 točak slika 29
Viby Zx210 točak slika 30
Viby Zx210 točak slika 31
Viby Zx210 točak slika 32
Viby Zx210 točak slika 33
Viby Zx210 točak slika 34
Viby Zx210 točak slika 35
1/35
Tip:  točak
Godina proizvodnje:  2004
Lokacija:  Danska Tølløse6714 km od vas
Datum objavljivanja:  18. 9. 2024.
Kataloški broj prodavca:  994038
Datum isteka:  2024-09-19 10:58
Ukupne dimenzije:  širina - 2,05 m

Dodatne informacije — Viby Zx210 točak

Danski
Information om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste årInformation fra nuværende ejer:Brugt, utætheder og lækage kan forekommeKendte anmærkninger og fejl:Ingen slør i bøsninger, slanger er proppet af og mangler koblinger, mørning på nogle slanger

Brugsspor, buler og rust forekommer

Virkede ved seneste brug for et par år siden - ikke testet ved auktionsstart
Fæste: Viby skifte
Læssehjælp med: Maskine
Højde: 1,4m inklusiv beslag
Dybde (m): 1,25m inklusiv beslag
mærke: Viby
Točkovi
Pronađeno: 2434 oglasa