Oglas Prodaje se Yamaha Grizzly 700 četverocikl na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/41
Yamaha
Grizzly 700
četverocikl
Radnih sati:
2302518 m/č
Švedska Karlstad
1897693
2024-04-29 10:54
46.23 k.s. (33.98 kW)
Repor och slitage på plastkåpor finns, se bilder
I övrigt inga kända felService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Nyligen servad på märkesverkstad
Fordonsslag: Tghjul
Däck: 26x8-12
Fordonsstatus: Påställd
Senast godkända besiktning: 20190524
bruttovikt: 314 / 0
Vinsch Fram och bak
Underkörningsskydd
Snökedjor
Fäste för bom fram
Plogfäste
Ruta
Handtagsvärme