Prodaje se Parcisa CA-3E cisternu za prevoz hrane na aukciji
Zainteresovani ste za oglas?
1/51
Parcisa
CA-3E
03/2010
2010-03-01
7300 kg
Češka Čížkovice
6. 5. 2024.
Autoline ID:
VG39995
dužina - 11.7 m, širina - 2.5 m
Dimenzije karoserije:
11.7 m × 2.5 m × 3.7 m
Cisterna
Broj pregrada:
15
VIN:
VS9A3CX3491032003
Važno
Ova ponuda је informativnog karaktera. Za više detalja, pitajte prodavca.
Saveti za kupovinu
Kontakti prodavca
Veacom s.r.o.
Na lageru:
135 oglasa
8 godina na Autoline
4.1
17 komentara
Telefonski brojevi su provereni
Regular service.
ADR validity: 13/02/2025.
Stickers, Operation wear and damages, Scratches on the body, Operating clearance in the bearing, Operating clearance in the control, Surface corrosion of the bodywork
Pravidelný servis.
Platnost ADR: 13.2.2025.
Polepy, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Provozní vůle v uložení, Provozní vůle v ovládání, Povrchová koroze karoserie
Regelmäßiger Service.
ADR-Gültigkeit: 13.02.2025.
Aufkleber, Schürfwunden und Karosserieschäden, Kratzer am Körper, Laufspiel im Lager, Laufspiel in Kontrolle, Oberflächenkorrosion der Karosserie
Rendszeres szerviz.
ADR érvényessége: 2025.02.13.
Matricák, Üzemi horzsolások és sérült, Karcolások a karosszérián
, Elhelyezés üzemi holtjátéka
, Vezérlés üzemi holtjátéka
, Karosszéria felszíni korróziója
Regularny serwis.
Ważność ADR: 13.02.2025.
Naklejki, Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Zadrapania na ciele, Luz roboczy w ułożeniu, Luz roboczy w sterowaniu , Powierzchniowa korozja karoserii
Регулярное обслуживание.
Срок действия АДР: 02.13.2025.
Наклейки, Эксплуатационные потертости и повреждения, Царапины на теле, Эксплуатационный зазор в подшипниках, Эксплуатационный зазор в органах управления, Поверхностная коррозия кузова
Pravidelný servis.
Platnosť ADR: 13.2.2025.
Polepy, Prevádzkové odreniny a poškodenie, Škrabance na karosérii, Prevádzková vôľa v uložení, Prevádzková vôľa v ovládaní, Povrchová korózia karosérie
Регулярне обслуговування.
Термін дії ADR: 13/02/2025.
наклейки, Подряпини на кузові, Експлуатаційний зазор у підшипниках, Експлуатаційний зазор в органах управління, Корозія поверхні кузова