Oglas Prodaje se Irisbus IVECO/IRISBUS IRISBUS CITELIS 10,5 gradski autobus na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/28
Irisbus
IVECO/IRISBUS IRISBUS CITELIS 10,5
gradski autobus
2010
587194 km
12323 kg
18000 kg
Švedska Kristianstad
19. 4. 2024.
191803
2024-04-29 08:54
širina - 2.5 m, visina - 3.32 m
290 k.s. (213 kW)
Prva osovina:
275/70R22,5
Zadnja osovina:
275/70R22,5
2024-07-31
zeleni
Antal ståplatser: 48 + 1 rullstol
Årsskatt: 984 kr
Längd: 10460
Mönsterdjup däck: Samtliga däck är godkända, mellan 5-14 mm
Senaste besiktning: 2023-07-21
Fordonsslag: Buss
Axelavstånd 1: 4590
Kreditköp: Nej
Leasing: Nej
euro: Miljöklass eev
tillverkare: IVECO/IRISBUS
Stadsbuss
Utrustning
AC / luftkonditionering
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Helt nytt batteri. Rost
repor
bucklor och skavanker finns. Några säten smutsiga. OBS privatägd
ingen moms!
Eventuellt finns möjlighet att köpa mer än en buss!
Säljarens kommentarer
Fungerande skick utan kända fel