Oglas Prodaje se Audi A1 hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Audi
A1
2014
2013-12-06
123700 km
415 kg
1140 kg
1555 kg
12. 7. 2024.
7211967
2024-07-11 15:04
2024-07-16 21:36
4
3.954 m × 1.746 m × 1.412 m
86 k.s. (63.21 kW)
5.1 l/100 km
Vazdušni jastuk:
2025-06-30
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Torkarblad utslitna fram.
License number: CBR659
Manufacture month: listopad 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 1411, 3396, 4859, 6521, 8246 och 9124. senast 2021-01-28
Tax fee (yearly): 514 SEK
Max pull weight: 1 945 kg
CO2-emission (petrol): 118 g/km
Tax weight: 1 140 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.2 TFSI Sportback
2014