Oglas Prodaje se Citroen C3 hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Citroen
C3
2021-04-29
31930 km
464 kg
1371 kg
1835 kg
7203999
2024-06-14 18:34
2024-06-19 19:35
4.155 m × 1.765 m × 1.648 m
Aircross PureTech
Vazdušni jastuk:
2026-05-31
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Torkarblad utslitna fram.
License number: ECC069
Service history: Service utförd vid följande mil: 2016 senast 2023-05-03
Tax fee (yearly): 1837 SEK
Max pull weight: 1 665 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Aircross PureTech