Oglas Prodaje se Citroen C3 hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Citroen
C3
2021-06-22
38370 km
464 kg
1371 kg
1835 kg
12. 7. 2024.
7211786
2024-07-16 17:34
2024-07-21 21:20
4
4.155 m × 1.765 m × 1.648 m
5 l/100 km
Vazdušni jastuk:
Grejanje ogledala:
2026-07-31
Autobroms varningslampa lyser
Flertal lackskador. Fåtal repor och bucklor/dörruppslag.
Klädsel smutsig fram. Insynsskydd medföljer.
License number: SAF55M
Service history: Service utförd vid följande mil: 1476, 2812, senast 2023-08-03
Tax fee (yearly): 4274 SEK
Max pull weight: 1 665 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Aircross PureTech
Nyckelfri upplåsning av dörrar
360 kamera