Oglas Prodaje se FIAT 500 hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/14
FIAT
500
2014
2014-05-28
58350 km
315 kg
1005 kg
1320 kg
7. 6. 2024.
7207343
2024-06-17 18:14
2024-06-23 18:35
3.546 m × 1.627 m × 1.488 m
69 k.s. (50.72 kW)
2025-04-30
Bromsskivor fram rostiga.
Några repor, lackskador och stenskott.
Innertak, smutsigt.
License number: ALJ211
Manufacture month: grudzień 2013
Service history: Service utförd vid följande miltal: 1152, 2560, 3958 och 5315. Senast utförd 2022-12-06. Kamrem och vattenpump bytt vid den senaste servicen
Tax fee (yearly): 404 SEK
Max pull weight: 2 180 kg
CO2-emission (petrol): 113 g/km
Tax weight: 1 000 kg
1.2
2014