Oglas Prodaje se KIA Picanto hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
KIA
Picanto
2020-02-10
88820 km
370 kg
1030 kg
1400 kg
29. 5. 2024.
7206630
2024-06-14 18:38
2024-06-19 20:26
3.595 m × 1.595 m × 1.485 m
84 k.s. (61.74 kW)
1200 cm³
5.9 l/100 km
2024-10-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Övre bromsljus skada. Flertal stenskott, repor, bucklor/dörruppslag och lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser. Spricka vindruta i synfält. Backkamera ur funktion, Stolsvärme förarplats, ur funktion. Bilen drar snett.
License number: HAY59T
Manufacture month: lokakuu 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 1595, 2534, 5294 senast 2023-08-21
New car warranty: 2027-02-09 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 1196 SEK
Max pull weight: 2 100 kg
CO2-emission (petrol): 136 g/km
Tax weight: 1 030 kg
1.2 5dr