Oglas Prodaje se KIA Picanto hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
KIA
Picanto
2018-08-10
110160 km
371 kg
1029 kg
1400 kg
26. 6. 2024.
7209470
2024-07-05 17:53
2024-07-10 19:23
3.595 m × 1.595 m × 1.485 m
84 k.s. (61.74 kW)
2024-11-30
narandžasti
Flertal stenskott, repor, lackskador, bucklor och dörruppslag. Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns. Gummilist skadad förardörren. Stötfångare fram dålig linjepassning. Höger bakdörr, vågor i lacken.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Instrumenthus, repigt/smutsigt, går ej att få bort.
Backsensor ur funktion, Torkarblad utslitna fram.
Previous owners: 5
License number: ZDN926
Manufacture month: detsember 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1571, 3142, 4268, 5780, 6300, 9813, 10912 senast 2024-05-03
New car warranty: 2025-08-09 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 646 SEK
Max pull weight: 2 100 kg
CO2-emission (petrol): 124 g/km
Tax weight: 1 020 kg
1.2 5dr