Oglas Prodaje se KIA Soul hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
KIA
Soul
2019-01-28
76730 km
380 kg
1580 kg
1960 kg
7199117
2024-04-25 17:29
2024-04-29 21:27
4.14 m × 1.8 m × 1.593 m
111 k.s. (82 kW)
benzin
2025-02-28
Spår efter tidigare dekor. Flertal lackskador, bucklor och dörruppslag.
Lukt från rök. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Spår av tidigare utrustning.
Bilen drar snett. Ratt står snett. Missljud framvagn ej lokaliserat.
License number: WZD075
Manufacture month: October 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2106, 3662, 5353, 6576, 7644 senast 2024-03-18
New car warranty: 2026-01-27 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 540 kg
Tax weight: 1 580 kg
EV 30 kWh
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car