Oglas Prodaje se Mini Cooper hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/16
Mini
Cooper
2020-09-01
34150 km
300 kg
1470 kg
1770 kg
7210925
2024-07-11 12:18
2024-07-16 21:14
3.845 m × 1.727 m × 1.432 m
2025-06-30
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan.
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Fåtal stenskott
Repa på inredningsdetaljInsynsskydd medföljer
License number: AYC83N
Manufacture month: lipiec 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1497 senast 2022-08-03
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 730 kg
Tax weight: 1 470 kg
SE
F56
Nyckelfri upplåsning av dörrar
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car