Oglas Prodaje se Renault Clio hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Renault
Clio
2018-12-19
67570 km
421 kg
1209 kg
1630 kg
19. 6. 2024.
7207200
2024-06-17 18:14
2024-06-23 18:44
4.063 m × 1.732 m × 1.448 m
90 k.s. (66.15 kW)
2025-05-31
Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Ratten är sliten. Klädsel smutsig fram.
AC ur funktion. AC missljud
License number: YWH316
Manufacture month: wrzesień 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 1225, 2540, 4248, 5312, 6223 senast 2024-01-29
Tax fee (yearly): 404 SEK
Max pull weight: 1 870 kg
CO2-emission (petrol): 113 g/km
Tax weight: 1 200 kg
IV 0.9 TCe 90 5dr