Oglas Prodaje se Toyota Verso hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/14
Toyota
Verso
2017-12-27
45760 km
550 kg
1575 kg
2125 kg
19. 6. 2024.
7209017
2024-06-19 15:51
2024-06-25 19:46
4.46 m × 1.79 m × 1.63 m
147 k.s. (108 kW)
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
License number: YTE374
Manufacture month: kesäkuu 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1583, 2530, 3201 och 3996 mil. Senast utförd 2023-07-27
Tax fee (yearly): 1306 SEK
Max pull weight: 1 375 kg
CO2-emission (petrol): 154 g/km
Tax weight: 1 570 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
VVT-i 1.8
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified