Oglas Prodaje se Toyota Yaris hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Toyota
Yaris
2017-02-10
37940 km
368 kg
1132 kg
1500 kg
7207347
2024-06-14 10:41
2024-06-19 21:20
3.95 m × 1.695 m × 1.51 m
99 k.s. (72.77 kW)
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Plastdetalj skruvad.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Inredningsdetalj fram saknas.
Ratt står snett. Hjulvibrationer.
License number: YJX942
Manufacture month: syyskuu 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1232 och 3021 mil. Senast utförd 2020-01-17
Tax fee (yearly): 426 SEK
Max pull weight: 2 000 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 130 kg
Max trailer weight: 880 kg
1.33 3dr