Oglas Prodaje se Toyota Yaris hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Toyota
Yaris
2021-06-07
53.950 km
416 kg
1.199 kg
1.615 kg
7208455
2024-08-21 14:59
2024-08-26 19:35
3,94 m × 1,745 m × 1,5 m
92 k.s. (67.62 kW)
2026-06-30
Skada på stötfångaren fram, Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Buckla motorhuv,. Bristfällig fastsättning stötfångare bak, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster.
Spricka vindruta i synfält. Torkarblad utslitna fram och bak. Parkeringssensorer piper sporadiskt trots inget hinder framför.
License number: XLJ89W
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1504, 3062 och 4811 mil. Senast utförd 2024-01-25
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 885 kg
CO2-emission (petrol): 64 g/km
Tax weight: 1 190 kg
Max trailer weight: 450 kg
1.5 Hybrid 5dr
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car