Oglas Prodaje se Volkswagen Golf hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Golf
2015-11-27
176360 km
432 kg
1388 kg
1820 kg
12. 7. 2024.
7212168
4.255 m × 1.79 m × 1.437 m
110 k.s. (81 kW)
1600 cm³
2025-06-30
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Delvis omlackad. Stenskott i vindruta.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Start/Stop ur funktion
License number: PZN164
Manufacture month: lokakuu 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 1447, 2912, 4419, 5473, 7168, 8739, 10207, 11709, 13673, 15311, 15937 senast 2023-05-11
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 680 kg
CO2-emission (diesel): 99 g/km
Tax weight: 1 380 kg
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified