Oglas Prodaje se Volkswagen Golf hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Golf
2014
2014-01-24
79.150 km
503 kg
1.247 kg
1.750 kg
13. 9. 2024.
7218345
2024-09-12 15:27
2024-09-16 21:31
4,255 m × 1,79 m × 1,437 m
122 k.s. (90 kW)
2025-01-31
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Flertal stenskott och repor. Fåtal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken.. I
Motorlampan lyser. Koppling tar högt upp
Parkeringssensor ur funktion, Backsensor intryckt, Ratt står snett. Strålkastarglas slitna. Backkamera visar dålig bild. Fjädringen till locket på motorvärmaruttaget är trasigt. Varningslampan EPC är tänd. Start/stopp fungerar inte. Parkeringssensorerna bak är trasiga men fungerar ändå.
License number: MKO780
Manufacture month: november 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 465, 1117, 1961, 3373, 4321, 5021, 5651, 6256, 7111, 7913, senast 2024-07-01
Tax fee (yearly): 448 SEK
Max pull weight: 1 750 kg
CO2-emission (petrol): 123 g/km
CO2-emission (ethanol): 119 g/km
Tax weight: 1 240 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
VII 1.4 TSI Multifuel 5dr
2014
Petrol/Ethanol
Aktiv parkeringshjälp