Oglas Prodaje se Volkswagen Polo hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Ford Fiesta hečbek Ford Fiesta 5.308 € Hečbek 2016 145470 km Švedska, Gothenburg
Volkswagen Polo hečbek
Volkswagen Polo hečbek
Volkswagen Polo hečbek slika 2
Volkswagen Polo hečbek slika 3
Volkswagen Polo hečbek slika 4
Volkswagen Polo hečbek slika 5
Volkswagen Polo hečbek slika 6
Volkswagen Polo hečbek slika 7
Volkswagen Polo hečbek slika 8
Volkswagen Polo hečbek slika 9
Volkswagen Polo hečbek slika 10
Volkswagen Polo hečbek slika 11
Marka:  Volkswagen
Model:  Polo
Tip:  hečbek
Godina proizvodnje:  2017
Prvo registrovanje:  2016-09-08
Kilometraža:  64160 km
Kapacitet podizanja:  428 kg
Neto težina:  1162 kg
Ukupna težina:  1590 kg
Lokacija:  Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:  19. 6. 2024.
Kataloški broj prodavca:  7208780
Datum izvršenja:  2024-06-19 15:44
Datum isteka:  2024-06-25 21:12
Ukupne dimenzije:  3.972 m × 1.682 m × 1.438 m
Snaga:  90 k.s. (66.15 kW)
Gorivo:  elektro
Tip:  mehanika
Broj osovina:  2
Autoradio:  CD
Tehnički pregled do:  2025-01-31
Boja:  beli

Dodatne informacije — Volkswagen Polo hečbek

BRAKES:
Bromsskivor fram är slitna.
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor, lackskador och rostangrepp.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Torkarblad utslitna fram.
License number: PTT270
Manufacture month: august 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2720, 2808, 3782, 4592, 5415, 6162 senast 2024-01-17
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 910 kg
CO2-emission (petrol): 107 g/km
Tax weight: 1 160 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.2 TSI 5dr
Volkswagen hečbekovi
Pronađeno: 114 oglasa