Oglas Prodaje se Volkswagen Polo hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Polo
2016-09-08
64160 km
428 kg
1162 kg
1590 kg
19. 6. 2024.
7208780
2024-06-19 15:44
2024-06-25 21:12
3.972 m × 1.682 m × 1.438 m
90 k.s. (66.15 kW)
2025-01-31
Bromsskivor fram är slitna.
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor, lackskador och rostangrepp.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Torkarblad utslitna fram.
License number: PTT270
Manufacture month: august 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2720, 2808, 3782, 4592, 5415, 6162 senast 2024-01-17
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 910 kg
CO2-emission (petrol): 107 g/km
Tax weight: 1 160 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.2 TSI 5dr