Oglas Prodaje se Volvo C30 hečbek na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
C30
2011
2011-04-07
109810 km
349 kg
1551 kg
1900 kg
7201750
2024-04-25 17:29
2024-04-29 19:04
4.366 m × 1.782 m × 1.443 m
2024-10-31
Vibrerar vid inbromsning.
Flertal repor, stenskott, bucklor, dörruppslag och lackskador. Missljud bagagelucka, öppning/stängning.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Vinande ljud i motorrum.
Spricka vindruta utanför synfält. Dragkrok sitter fast går ej att demontera.
License number: JLX639
Manufacture month: maaliskuu 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 589, 1790, 3555, 5087, 7266, 9613, 9957, 10395, 10920 senast 2024-03-12
Tax fee (yearly): 3345 SEK
Max pull weight: 1 600 kg
CO2-emission (diesel): 154 g/km
Tax weight: 1 550 kg
D3
2011