Oglas Prodaje se Volvo C70 kabriolet na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/16
C70
kabriolet
2009
2019-12-17
144850 km
387 kg
1723 kg
2110 kg
19. 6. 2024.
7208640
2024-06-17 13:48
2024-06-23 18:38
dužina - 4.6 m, širina - 1.84 m
136 k.s. (100 kW)
srebrni, metalik
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Fåtal lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Spår av mögel.
Oljeläckage
License number: HBP00U
Service history: Service utförd vid följande mil: 1601, 3104, 4683, 6334, 8073, 9856, 11071, 11790, 13016, 14073 senast 2020-05-06
Tax fee (yearly): 4023 SEK
Max pull weight: 1 390 kg
CO2-emission (diesel): 167 g/km
Tax weight: 1 720 kg
Sold in sweden: No
2.0D Cabriolet
2009
Elstol förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Elstol passagerarplats