Oglas Prodaje se IVECO Daily kamion furgon < 3.5t na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
IVECO
Daily
kamion furgon < 3.5t
2022
2022-06-03
121450 km
910 kg
2590 kg
7201397
2024-05-03 16:48
2024-05-07 19:59
6.65 m × 2.18 m × 3.025 m
156 k.s. (115 kW)
2025-06-30
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
Hjulvibrationer. Vänster elspegel kärvar. Missljud kupéfläkt.
License number: WFF28Y
Service history: Service utförd vid följande mil: 5381, 10194 senast 2023-12-21. Kamrem utförd vid (mil):: 10194 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-12-21
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 17108 SEK
Max trailer weight: 3 500 kg
35 2.3 Volymskåp
2022