Oglas Prodaje se Mercedes-Benz Sprinter kamion furgon < 3.5t na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Sprinter
kamion furgon < 3.5t
2016-12-29
276390 km
984 kg
2516 kg
11. 6. 2024.
7205834
2024-06-11 17:22
2024-06-16 20:23
6.96 m × 2.19 m × 3.06 m
143 k.s. (105 kW)
Hidraulična rampa:
Zepro
750 kg
Kylarvätska, läckage, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Skada på stötfångaren fram, Karosskada vänster sidospegel, karosskada höger framskärm, Flertal lackskador, bucklor, stenskott och repor. Spår efter tidigare dekor. Bakgavellyft, detalj saknas
Klädsel smutsig fram. Klädsel smutsig fram. Klädsel skadad fram vänster. Inredningsdetalj skadad
Motorlampan lyser. Motor, orkeslös. Läckage kylväska, fyllt på 1 liter.
Strålkastarglas vänster skadat/trasigt. Strålkastarglas höger skadat/trasigt.
License number: OHS505
Manufacture month: oktoober 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 4308, 6850, 9934 och 14025 mil. Senast utförd 2020-05-06
Tax fee (yearly): 5952 SEK
CO2-emission (diesel): 204 g/km
314 CDI Volymskåp
Bakgavellyft (Fota typskylt)