Oglas Prodaje se Mercedes-Benz Sprinter kamion furgon < 3.5t na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Sprinter
kamion furgon < 3.5t
2018-05-02
182950 km
771 kg
2729 kg
7206626
2024-06-19 15:46
2024-06-24 20:17
7.043 m × 2.175 m × 3.08 m
163 k.s. (120 kW)
Hidraulična rampa:
2024-11-30
Stenskott vindruta utanför synfält. Gummilist skadad höger framdörr. Skada höger sidoblinkers. Bakljus skadat höger sida. Flertal karosskador, bucklor, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, , Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Ratten är sliten. Innertak skada
Inredningsdetalj skadad fram.
Backkamera visar dålig bild. Kraftiga vibrationer i hela bilen under färd, ej lokaliserat.
Previous owners: 8
License number: RKW701
Manufacture month: aprill 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2622, 6033 och 9329 mil. Senast utförd 2021-12-03
Tax fee (yearly): 6108 SEK
CO2-emission (diesel): 207 g/km
316 CDI Volymskåp