Oglas Prodaje se Volkswagen Transporter kamion furgon < 3.5t na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Transporter
kamion furgon < 3.5t
2010
2010-09-02
245130 km
960 kg
2040 kg
3000 kg
20. 5. 2024.
7202953
2024-05-17 09:09
2024-05-22 20:35
5.61 m × 1.994 m × 2.11 m
140 k.s. (103 kW)
dupla kabina
2025-05-31
Vibrerar vid inbromsning.
Stenskott vindruta i synfält. Flertal rostangrepp, lackskador och bucklor. , Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerBåda backspeglar dålig fastsättning.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Sliten drivrem. Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.Motorlampan lyser sporadiskt och bilen går in i limpmode.
Lås vänster, defekt. Lås höger, defekt. Lås bak, defekt. Ratt står snett. Missljud framvagn ej lokaliserat. Fel hjulbultar.Upprullningsdon bälte höger bak försämrad funktion.
Previous owners: 6
License number: KRH616
Service history: Service utförd vid följande mil: 24471 senast 2024-03-04
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 5437 SEK
CO2-emission (diesel): 206 g/km
Tax weight: 3 000 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
T5 2.0 TDI Pickup
2010