Oglas Prodaje se Daewoo AVIA kamion hladnjače na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/100
Daewoo
AVIA
kamion hladnjača
01/2000
2000-01-01
237963 km
7490 kg
Slovačka Michalovce
16. 5. 2024.
Autoline ID:
ZV40136
The vehicle has been out of service for a long time, may have drained operating fluids, Currently undriveable - battery missing - battery must be provided by the buyer, Needs service and maintenance, Overall in worse condition, Some parts/parts of the vehicle may be damaged or non-functional, Non-functional superstructure, Key from the vehicle is corroded, the superstructure shell is dented in places, the side window is broken, Operation wear and damages, Damaged front part from stones, Scratches on the body, Operating clearance in the control, Initial corrosion of the bodywork
Vozidlo dlouhodobě odstavené z provozu, může mít vypuštěné provozní kapaliny, Momentálně nepojízdné - chybí akumulátor - akumulátor si musí zajistit kupující, Potřebuje servis a údržbu, Celkově v horším stavu, Některé díly/části vozidla mohou být poškozeny nebo nefunkční, Nefunkční nástavba, Klíč od vozidla je zkorodován, Místy promáčknutí pláště nástavby, Rozbité boční okno, Provozní oděrky a poškození, Poškozená přední část od kamínků, Škrábance na karoserii, Provozní vůle v ovládání, Počínající koroze karoserie
Das Fahrzeug war lange Zeit außer Betrieb, möglicherweise sind die Betriebsflüssigkeiten abgelaufen. Derzeit nicht fahrbar – Batterie fehlt – Batterie muss vom Käufer bereitgestellt werden. Service und Wartung erforderlich. Insgesamt in schlechterem Zustand. Einige Teile/Teile des Fahrzeugs sind möglicherweise nicht in Betrieb beschädigt oder nicht funktionsfähig sein, nicht funktionsfähiger Aufbau, der Schlüssel vom Fahrzeug ist korrodiert, die Aufbauschale ist stellenweise eingedrückt, die Seitenscheibe ist kaputt, Schürfwunden und Karosserieschäden, Beschädigtes Vorderteil durch Steine, Kratzer am Körper, Laufspiel in Kontrolle, Anfängliche Korrosion der Karosserie
A jármű hosszú ideje üzemen kívül volt, kifolyhat az üzemi folyadék, Jelenleg nem vezethető - hiányzik az akkumulátor - az akkumulátort a vevőnek kell biztosítania, Szervizt és karbantartást igényel, Összességében rosszabb állapotban van, A jármű egyes részei/alkatrészei sérült vagy nem működőképes, Nem működő felépítmény, A jármű kulcsa korrodált, a felépítmény héja helyenként behorpadt, az oldalablak betört, Üzemi horzsolások és sérült, Az elülső része kövektől sérült, Karcolások a karosszérián
, Vezérlés üzemi holtjátéka
, Kezdődő karosszéria korrózió
Pojazd był wyłączony z użytku przez długi czas, mógł spuścić płyny eksploatacyjne, Obecnie nie nadaje się do jazdy - brak akumulatora - akumulator musi zostać dostarczony przez kupującego, Wymaga serwisu i konserwacji, Ogólnie w gorszym stanie, Niektóre części/części pojazdu mogą być uszkodzony lub niesprawny, Niesprawne nadwozie, Klucz od pojazdu jest skorodowany, Powłoka nadbudowy jest miejscami wgnieciona, Pęknięta szyba boczna, Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Uszkodzona przednia część od kamieni, Zadrapania na ciele, Luz roboczy w sterowaniu , Początkowa korozja karoserii
Автомобиль долгое время не эксплуатировался, возможно, слиты эксплуатационные жидкости, В настоящее время невозможно управлять - аккумулятор отсутствует - аккумулятор должен быть предоставлен покупателем, Требуется обслуживание и ремонт, В целом в худшем состоянии, Некоторые детали/части автомобиля могут повреждены или неработоспособны, Нефункциональная надстройка, Ключ от автомобиля проржавел, оболочка надстройки местами помята, боковое стекло разбито, Эксплуатационные потертости и повреждения, Поврежденная передняя часть от камней, Царапины на теле, Эксплуатационный зазор в органах управления, Начинающаяся коррозия кузова
Vozidlo dlhodobo odstavené z prevádzky, môže mať vypustené prevádzkové kvapaliny, Momentálne nepojazdné - chýba akumulátor - akumulátor si musí zabezpečiť kupujúci, Potrebuje servis a údržbu, Celkovo v horšom stave, Niektoré diely/časti vozidla môžu byť poškodené alebo nefunkčné, Nefunkčná nadstavba, Kľúč od vozidla je skorodovaný, Miestami preliačeniny plášťa nadstavby, Rozbité bočné okno, Prevádzkové odreniny a poškodenie, Poškodená predná časť od kamienkov, Škrabance na karosérii, Prevádzková vôľa v ovládaní, Začínajúca korózia karosérie
Автомобіль не експлуатувався протягом тривалого часу, можливо, з нього злилися робочі рідини, наразі не можна керувати - акумулятор відсутній - акумулятор повинен надати покупець, потребує обслуговування та технічного обслуговування, загалом у гіршому стані, деякі частини/частини автомобіля можуть бути пошкодженим або нефункціональним, нефункціональна надбудова, ключ від автомобіля поржавів, корпус надбудови подекуди пом'ятий, бокове скло розбите, Пошкоджена передня частина від каміння, Подряпини на кузові, Експлуатаційний зазор в органах управління, Початкова корозія кузова