Oglas Prodaje se Volkswagen Transporter kamion šasija < 3.5t na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/7
Transporter
kamion šasija < 3.5t
2014
2014-08-01
179610 km
950 kg
2550 kg
11. 6. 2024.
7208366
2024-06-11 12:29
2024-06-16 19:11
7.54 m × 2.16 m × 2.235 m
140 k.s. (103 kW)
2025-03-31
plavi
Missljud vid inbromsning. Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Ytrost vänster tröskel, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och reporExtra uppsättning däck 3 st med dubbar 2 st sommardäck.( plåtfälg 12tum.) handtaget hf skadad. Staget till motorhuv böjd. Hela bilen stutsar/vibrerar så bilen är rätt stumm
Reservhjul saknas, Ratten är sliten. Inredningsdetalj skadad, Innertak, smutsigt. Spår av tidigare utrustning.
Bar mätaren sitter fast lite löst.
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad. Bränslevärmare med fjärrstyrning, ur funktion. Spricka vindruta i synfält. Ena skyltbelysningen ur funktion.
License number: EEL502
Service history: Service utförd vid följande mil: 3683, 6082, 8500, 11173, 14277, 16539, 17924 senast 2024-01-08
Tax fee (yearly): 6995 SEK
CO2-emission (diesel): 224 g/km
T5 2.0 TDI Pickup
2014
Alkolås
Luftfjädring (justerbar)