Oglas Prodaje se Audi A4 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Audi
A4
2020-04-01
90240 km
442 kg
1788 kg
2230 kg
6. 5. 2024.
7203404
2024-05-02 14:57
2024-05-06 20:42
4.762 m × 1.847 m × 1.395 m
190 k.s. (140 kW)
Vazdušni jastuk:
2024-12-31
Fåtal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Mindre ryckningar i drivlina vid gaspådrag.
License number: KDP81A
Manufacture month: november 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 3075, 5954 och 8779 senast 2024-03-11
Tax fee (yearly): 3709 SEK
Max pull weight: 1 270 kg
CO2-emission (diesel): 131 g/km
Tax weight: 1 780 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Avant 40 TDI quattro