Oglas Prodaje se Audi A4 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Audi
A4
2013
2013-01-31
86940 km
495 kg
1715 kg
2210 kg
12. 6. 2024.
7205894
2024-06-11 11:33
2024-06-16 21:00
4.699 m × 1.826 m × 1.415 m
Tip pogona:
pogon na svim točkovima
177 k.s. (130 kW)
2000 cm³
5.5 l/100 km
2025-06-30
Fåtal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak.
Service inom kort
License number: FCR349
Manufacture month: wrzesień 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 2402, 3741, 4812, 6174, 7951 senast 2022-06-21
Tax fee (yearly): 2823 SEK
Max pull weight: 1 290 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 1 710 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
2.0 TDI Avant quattro
2013