Oglas Prodaje se Audi A4 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Audi
A4
2018-03-12
215120 km
452 kg
1768 kg
2220 kg
7210724
2024-07-09 17:24
2024-07-14 19:31
4.726 m × 1.842 m × 1.393 m
190 k.s. (140 kW)
Vindruta sliten. Flertal stenskott. Fåtal bucklor/dörruppslag och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Motorlampan lyser.
Påfyllning Adbluelampan lyser.
License number: UTW163
Manufacture month: helmikuu 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2600, 5777, 12116, 15123, 17179, 18201, 20849 senast 2023-11-22
Tax fee (yearly): 1363 SEK
Max pull weight: 1 280 kg
CO2-emission (diesel): 116 g/km
Tax weight: 1 760 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
2.0 TDI Avant quattro