Oglas Prodaje se Audi A4 Allroad karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Audi
A4 Allroad
2011
2010-10-06
180.390 km
495 kg
1.725 kg
2.220 kg
7215686
2024-09-02 09:53
2024-09-05 19:08
4,721 m × 1,841 m × 1,485 m
Tip pogona:
pogon na svim točkovima
211 k.s. (155 kW)
2024-12-31
braon
Skada på stötfångaren fram, Bristfällig fastsättning vänster tröskel, Bristfällig fastsättning höger tröskel, Flertal repor, Flertal stenskott, lackskador, bucklor och dörruppslag, Fåtal rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Service inom kort, Spricka vindruta i synfält. Missljud framvagn ej lokaliserat. Dimljus vänster fram skada. Bakrutespolare ur funktion.
Previous owners: 5
License number: LNO753
Manufacture month: heinäkuu 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 2213, 3192, 6919, 8345, 14786 senast 2022-08-09
Service book: Loose papers
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 2186 SEK
Max pull weight: 1 280 kg
CO2-emission (petrol): 194 g/km
Tax weight: 1 720 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
A4 Allroad 2.0 TFSI Avant quattro
2011
Rattväxel/paddlar