Oglas Prodaje se BMW 3-serien karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
BMW
3-serien
2007
2007-04-13
117430 km
470 kg
1580 kg
2050 kg
8. 7. 2024.
7210683
2024-07-12 17:24
2024-07-17 21:48
4.55 m × 1.82 m × 1.42 m
163 k.s. (120 kW)
2025-07-31
Nya bromsskivor fram, Nya bromsbelägg fram, Nya bromsbelägg bak Nya bromsskivor bak.
Flertal rostangrepp, Flertal repor, lackskador och stenskott.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Dörrpanel höger bak skada. Dörrpanel vänster bak skada.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Spricka vindruta i synfält. Kupéfläkt, missljud. Säkerhetsbälte förarplats skadat. Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion.
Previous owners: 6
License number: FDC363
Manufacture month: maaliskuu 2007
Service history: Service utförd vid följande mil: 3312, 4504, 6978, 8131, 9980, senast 2020-03-03
Tax fee (yearly): 3803 SEK
Max pull weight: 1 450 kg
CO2-emission (diesel): 158 g/km
Tax weight: 1 580 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
320d Touring
E91
2007