Oglas Prodaje se BMW 5-serien karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/17
BMW
5-serien
2013
2012-11-28
252850 km
505 kg
2065 kg
2570 kg
25. 4. 2024.
7201651
2024-04-30 17:18
2024-05-05 18:54
4.91 m × 1.86 m × 1.462 m
381 k.s. (280 kW)
6.4 l/100 km
2024-09-30
Vibrerar vid inbromsning.
Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal lackskador, bucklor, dörruppslag och stenskott, Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
Vinande samt visslande missljud motorrum vid gaspådrag.
Elinfällbara speglar, ur funktion.
Previous owners: 14
License number: NDY197
Manufacture month: november 2012
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2858, 8162, 11113, 13074, 16075 och 23139 mil. Senast utförd 2021-01-08
Tax fee (yearly): 4127 SEK
Max pull weight: 930 kg
CO2-emission (diesel): 169 g/km
Tax weight: 2 060 kg
M550d xDrive Touring
F11
2013
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Head-up display
Öppningsbart panoramatak
Adaptiv fjädring
HiFi ljudsystem
Shadowline