Oglas Prodaje se Ford Mustang karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
Mustang
2021-08-10
82.550 km
431 kg
2.174 kg
2.605 kg
7215855
2024-08-23 11:31
2024-08-28 20:30
4,728 m × 1,881 m × 1,627 m
2026-07-31
Flertal bucklor/dörruppslag. Fåtal lackskador, stenskott och repor. Lacksläpp på bromsok.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
License number: WYB50E
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 5328 mil. Senast utförd 2023-08-15
New car warranty: 2026-08-09 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 895 kg
Tax weight: 2 170 kg
Mach-E 91 kWh RWD
360 kamera
Panoramatak
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car