Oglas Prodaje se Hyundai i30 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Hyundai
i30
2021-05-06
56770 km
471 kg
1379 kg
1850 kg
7211570
2024-07-15 12:34
2024-07-18 19:46
4.585 m × 1.795 m × 1.465 m
120 k.s. (88 kW)
2026-07-31
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas.
Fåtal stenskott, lackskador, dörruppslag och repor, Bilen har polerbara tvättrepor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
En service i serviceboken saknar verkstadsstämpel. Servicelampa lyser.
License number: SOT55E
Service history: Service utförd vid följande mil: 2269, 3946 Service bok finns med inskrivna service men saknar verkstadsstämpel senast 2023-05-12
Tax fee (yearly): 2064 SEK
Max pull weight: 1 650 kg
CO2-emission (petrol): 103 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.0 T-GDi Kombi