Oglas Prodaje se Hyundai i30 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Hyundai
i30
2014
2014-05-28
190.390 km
471 kg
1.449 kg
1.920 kg
30. 8. 2024.
7217066
2024-08-29 11:49
2024-09-03 19:14
4,485 m × 1,78 m × 1,5 m
110 k.s. (81 kW)
2025-02-28
plavi
Stenskott vindruta i synfält. Skada höger sidoblinkers. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratt och växelspaksknopp, slitna. Dörrpanel vänster fram skada. Klädsel sliten fram vänster. Detalj höger framdörr saknas.
Koppling tar långt ner.
Slitna motorkuddar, slår vid växling. Knarrande missljud bak i bilen under körning på ojämnt underlag. Gasdämpare baklucka, ur funktion.
License number: NOA198
Manufacture month: kwiecień 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 1317, 3402, 6459, 9383, 12159, 14835, 16437, 18666 senast 2023-10-30
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 580 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 1 440 kg
1.6 CRDi Kombi
2014